De voetbalclub – ESPOIR DE CENTRE NIMBA - uit de wijk wordt steeds groter. En dat moet ook, want de club speelt nu in de 2e divisie en er moet keus zijn uit goede spelers voor de competitie. We hebben € 150 betaald voor de licentie. In een land als Guinee, waar iedereen arm is wordt overal geld voor gevraagd. Dus ook voor de mogelijkheid in de 2e divisie te spelen. Er was erg hard getraind om zover te komen en dan is deze beloning wel verdiend dachten we. Voetballen is beter dan niets doen en bovendien maken de sporters reclame voor Centre Nimba.
Van de Firma Heesters uit Tilburg hebben ze 13 paar nieuwe voetbalschoenen gekregen!
Zelf hebben de voetballers een groot Gala feest georganiseerd en met de opbrengst hebben ze shirtjes gekocht om in te trainen. Want als je in de 2e divisie speelt dan train je in echte voetbal kleding!
Net als alle voetballers in Afrika dromen de Espoirs er ook van te worden verkocht aan een buitenlandse club. Het doel is altijd weer geld verdienen voor henzelf en de familie.
Er zijn nog voetbal schoenen nodig in de maten 40 t/m 44. Wie helpt????