Centre Nimba is verhuisd.
Dankzij vele extra gulle giften van onze donateurs en van “veel ontzettend lieve onbekenden” gaat Centre Nimba door.
Omdat ons huurcontract in juli 2012 niet werd verlengd, moest er een nieuwe locatie worden gezocht en die is gevonden in de wijk Dabompa.
Het gebouw heeft veel voordelen. Meer ruimte, beter bereikbaar voor de leerlingen en dicht bij een grote doorgaande weg. Ook wonen en veel leerlingen dichtbij.
Het personeel heeft erg hard gewerkt om alles klaar te krijgen vóór het begin van het nieuwe schooljaar.
Het gebouw is blauw/wit geverfd, de klaslokalen zijn ingericht, elektrische bedrading vernieuwd, water leidingen aangelegd, etc. etc.
De leerlingen zijn ontzettend blij met hun nieuwe Centre Nimba, ze waren zo bang dat hun opleiding gevaar liep.
Er was een fantastische opening met veel bezoek. Ouders, buren, vrienden, familieleden, nieuwsgierigen en heel belangrijk, een nationaal (Évasion) en een internationaal (RTG) TV station die een aantal dagen, op het nieuws, de opening hebben vertoond.
De minister
Ook de Minister van Sociale Zaken is op bezoek geweest. Ze was, net als iedereen, zeer onder de indruk van het nieuwe Centre Nimba.
We hebben nu zelfs een samenwerkingscontract met het Ministerie van Sociale Zaken!
Nogmaals dank aan alle gulle gevers, die ons zo fantastisch hebben gesteund.


|